Kategórie produktov
Menu

Tradičný výrobca a predajca krbov

Kamenárske práce

Sme firma s vyše 20 ročnými skúsenosťami v oblasti kamenárstva so špecializáciou aj na cintorínsku architektúru. Pôsobíme v meste Galanta, Bratislava a širšom okolí. Ponúkame komplexné služby na kľúč, od odborného poradenstva, cez personalizovaný návrh až po kompletnú realizáciu.

Vieme, čo je to pracovať s prírodným kameňom a preto kladieme veľký dôraz na detaily. Dlhoročné osobné skúsenosti, profesionálne technológie a stroje nám umožňujú bezchybné opracovanie kameňa presne podľa vašich predstáv. Pracujeme s vedomím, že vytvárame unikátne dielo, ktoré vám bude slúžiť celý život.

Všetky naše produkty vyrábame výlučne z prírodného kameňa.

Žula

Patrí medzi veľmi atraktívne horniny s vysokou funkčnou hodnotou, jej prednosťami sú tvrdosť , farebná rozmanitosť a hlavne použiteľnosť materiálu nielen v interiéri ale aj v exteriéry.

Vďaka širokej škále farieb a poruchových úprav nájde v tomto materiály uspokojenie svojich predstáv aj ten najnáročnejší zákazník.

Životnosť žuly je bez mechanického poškodenia takmer neobmedzená.

Mramor

Mramor je premenená hornina skladajúca sa z 95 % kryštálov karbonátov, najčastejšie kalcitu.

V našom klimatickom pásme je vhodný hlavne do interiéru. Jeho jedinečná farebná škála uspokojí každého zákazníka. Jeho použitie je pri obklade krbov, interiérového schodiska, vnútorných parapetov, obkladov kúpeľní a kúpeľňových dosiek.

Onyx

Onyx je veľmi luxusný kameň, jeho jedinečnosť mu dodávajú metamorfované kremene v dôsledku pôsobenia tepla.

Využiteľnosť onyxu je v realizáciách luxusných interiérov, kde vďaka jeho schopnosti prepúšťať svetlo. Podsvietením tohto materiálu dodáte Vášmu interiéru neopakovateľná a zároveň originálny vzhľad.

Veľké využitie tohto materiálu je pri realizácii onyxových stien, stolov, barových pultov, kúpeľňových dosiek, ozdobných a darčekových predmetov.

Cintorínska architektúra

Epitafné dosky - nové, obnova, urnové hroby, vázy, lampáše, kríže, písmo - pieskované, kovové, zlatenie, farbenie písma.

Stavebná architektúra

Kuchýnské dosky, kúpeľňové dosky, dosky na stoly, parapety, obklady krbov, schody, masívne police, grilovacie dosky.

menu