Kategórie produktov
Menu

Tradičný výrobca a predajca krbov

Krby na kľúč

Poradenstvo

Ponúkame Vám bezplatné a profesionálne poradenstvo v súlade s vašimi predstavami. Berieme ohľad na vašu predstavu po technickej, ekonomickej stránke ako aj dizajnu.

Našim cieľom je zákazníkovi priniesť na mieru šité kompletné riešenie od výberu krbovej vložky, krbových kachlí, piecky vytvorené zo širokého sortimentu výrobkov, materiálov v primeranej cene.

Návrh

Nové trendy v oblasti dizajnu sú niekedy výzvou. Zhmotnenie vašej predstavy sa snažíme preniesť do profesionálneho softvéru, ktorým výsledkom je 3D vizuálny pohľad so všetkými detailmi. Prinášame tak zákazníkovi, pohľad na priestor, rozmery.

Realizácia

Dôverujte a spoľahnite sa na naše skúsenosti, prax a odbornosť. Spojením viacerých faktorov ako sú profesionalita, dôkladná príprava, kontrola, počnúc obhliadkou, návrhom až po samotné odovzdanie diela garantuje spoľahlivosť, kvalitu a hlavne bezpečnosť našich diel.

Servis

Od prvého kontaktu po celý čas životnosti vášho diela, máte k dispozícii tím našich odborníkov a majstra, vedený majiteľom spoločnosti. Je pripravený, sa postarať o vašej požiadavky či už v rámci záručnej doby alebo pozáručnej doby.

menu